Skuteczna komunikacja w świecie IT

* Szkolenie w przygotowaniu. Więcej informacji podamy już wkrótce.

Cześć! Nazywam się Paweł i chciałbym przedstawić Ci szkolenie „Skuteczna komunikacja w świecie IT”. Praca w branży technologicznej często wiąże się z koniecznością współpracy z różnymi grupami osób: programistami, menedżerami, klientami czy innymi specjalistami. Kluczową rolę w tej współpracy odgrywa skuteczna komunikacja. Dzięki niej można uniknąć nieporozumień, sprawniej realizować projekty i budować silne relacje z zespołem.

W tym szkoleniu nauczę Cię, jak komunikować się skutecznie w świecie IT. Omówimy różne techniki komunikacyjne, które pomogą Ci lepiej zrozumieć oczekiwania klientów, prezentować problemy czy zgłaszać swoje pomysły. Przedstawimy także pojęcie „radical candor”, które oznacza szczerość i otwartość w komunikacji, pozwalającą na budowanie zaufania i efektywnej współpracy w zespołach technologicznych.

Szkolenie jest dla Ciebie, jeśli pracujesz w branży IT lub planujesz wejść do tego świata, niezależnie od Twojego stanowiska. Zajmiemy się komunikacją zarówno z perspektywy menedżera, jak i członka zespołu. Niezależnie od Twojej roli, z pewnością zyskasz umiejętności, które pozwolą Ci lepiej się porozumiewać i efektywniej współpracować z innymi.

Szybki kontakt z nami

Twoja wiadomość została wysłana