Światowej klasy Project Manager

Dobry project manager to osoba, która nie ma stale zapieprzu, a jej zespół wie co ma robić i nie wymaga niańczenia jak dzieci w przedszkolu. Bardzo dobry project manager projekty dowozi w terminie i nie przekracza budżetów. Wybitny project manager to taka osoba, z którą wszyscy chcą pracować, a w tym szkoleniu dowiesz się jak nim zostać.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Trwa przedsprzedaż szkolenia

Szkolenie wystartuje 10 lipca 2023 i w tym dniu udostępnione zostaną materiały szkoleniowe. Aktualnie prowadzimy zapisy w formie przedsprzedaży w cenie o 75% niższej od ceny regularnej.

Korzystając z oferty przedsprzedaży zyskujesz specjalne przywileje, m.in.: indywidualne konsultacje z prowadzącym szkolenie w formie godzinnej wideo-rozmowy.

Cena szkolenia w przedsprzedaży: 199 zł

Prowadzący szkolenie

Tomasz Lach

Jestem tatą, mężem, nerdem. Ukończyłem studia informatyczne na politechnice, a karierę w branży rozpocząłem w 2004 roku. Od 2009 roku rozwijam własny biznes, jestem współwłaścicielem kilku firm technologicznych, zarządzam, projektuję, wymyślam i cały czas uczę się nowych rzeczy.

FAQ

Jak długo mogę korzystać ze szkolenia po jego zakupie?
Po zakupie szkolenie będzie dla Ciebie dostępne po zalogowaniu się w X Forge przez rok.

Co jeżeli czegoś nie zrozumiem i mam pytania do prowadzącego?
Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje możliwość dołączenia do prywatnej grupy dyskusyjnej. Na wszystkie pytania odpowiadamy również poprzez e-mail, a najciekawsze tematy doczekają się również osobnych postów na blogu, lub dodatkowych materiałów uzupełniających w samym szkoleniu.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT za zakup szkolenia?
Tak. Kupując szkolenie masz możliwość podać dane firmowe, w tym numer NIP. Dla każdego zamówienia automatycznie generowana jest faktura VAT.

W jaki sposób uzyskam dostęp do zakupionego szkolenia?
Przy zakupie szkolenia założone zostaje konto użytkownika. Po zalogowaniu się i wybraniu zakupionego szkolenia z listy szkoleń dostępnych na naszej stronie zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z właściwym szkoleniem.

Nie czekaj i skorzystaj z okazji

W trakcie przedsprzedaży szkolenie zakupić możesz za jedną czwartą docelowej ceny. Ilość miejsc ograniczona!

Szybki kontakt z nami

Twoja wiadomość została wysłana