WordPress i zarabianie na tworzeniu stron internetowych

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób chcących zbudować stronę, blog czy sklep online dla siebie, a także dla osób które już znają WordPress, ale chcą nauczyć się jak zarabiać na tworzeniu stron www, jak jeszcze sprawniej korzystać z WordPressa i najróżniejszych narzędzi, a także jak skutecznie pozyskiwać fajnych klientów i zbudować reputację eksperta w tej branży.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Trwa przedsprzedaż szkolenia

Szkolenie wystartuje 1 lipca 2023 i w tym dniu udostępnione zostaną materiały szkoleniowe. Aktualnie prowadzimy zapisy w formie przedsprzedaży w cenie o 75% niższej od ceny regularnej.

Korzystając z oferty przedsprzedaży zyskujesz specjalne przywileje, m.in.: Indywidualne konsultacje z prowadzącym szkolenie w formie godzinnej wideo-rozmowy.

Cena szkolenia w przedsprzedaży: 99 zł

Prowadzący szkolenie

Tomasz Lach

Jestem tatą, mężem, nerdem. Ukończyłem studia informatyczne na politechnice, a karierę w branży rozpocząłem w 2004 roku. Od 2009 roku rozwijam własny biznes, jestem współwłaścicielem kilku firm technologicznych, zarządzam, projektuję, wymyślam i cały czas uczę się nowych rzeczy.

Plan szkolenia

Szkolenie podzielone jest na moduły tematyczne. Każdym module dostępna będzie seria lekcji prezentowanych w postaci kilkuminutowych filmów wideo. Wszelkie dodatkowe materiały i narzędzia będą udostępnione w formie tekstowej, lub w formie plików do pobrania (np. arkusze kalkulacyjne).

Moduły szkoleniowe:

  1. WordPress – podstawy.
  2. Pierwsza strona na WordPressie – od pomysłu, do publikacji online.
  3. Jak pracować sprytnie z WordPressem.
  4. Wszystko co musisz wiedzieć o programowaniu, jeżeli nie jesteś programistą.
  5. Zlecenie dla klienta – wszystko o co musisz zadbać, żeby praca poszła sprawnie.
  6. Sytuacje kryzysowe i rozwiązywanie problemów.
  7. Jak dobrze zarabiać na tworzeniu stron internetowych.
  8. Przegląd najlepszych narzędzi i aplikacji usprawniających codzienną pracę.

FAQ

Jak długo mogę korzystać ze szkolenia po jego zakupie?
Po zakupie szkolenie będzie dla Ciebie dostępne po zalogowaniu się w X Forge przez rok.

Co jeżeli czegoś nie zrozumiem i mam pytania do prowadzącego?
Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje możliwość dołączenia do prywatnej grupy dyskusyjnej. Na wszystkie pytania odpowiadamy również poprzez e-mail, a najciekawsze tematy doczekają się również osobnych postów na blogu, lub dodatkowych materiałów uzupełniających w samym szkoleniu.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT za zakup szkolenia?
Tak. Kupując szkolenie masz możliwość podać dane firmowe, w tym numer NIP. Dla każdego zamówienia automatycznie generowana jest faktura VAT.

W jaki sposób uzyskam dostęp do zakupionego szkolenia?
Przy zakupie szkolenia założone zostaje konto użytkownika. Po zalogowaniu się i wybraniu zakupionego szkolenia z listy szkoleń dostępnych na naszej stronie zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z właściwym szkoleniem.

Nie czekaj i skorzystaj z okazji

W trakcie przedsprzedaży szkolenie zakupić możesz za jedną czwartą docelowej ceny. Ilość miejsc ograniczona!

Szybki kontakt z nami

Twoja wiadomość została wysłana