Wycena projektów like a PRO

Statystyki są takie że większość projektów w IT nie jest dowożona na czas albo nie jest dotrzymany ich budżet. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży pokazuje, że da się tych problemów uniknąć. 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Trwa przedsprzedaż szkolenia

Szkolenie wystartuje 1 sierpnia 2023 i w tym dniu udostępnione zostaną materiały szkoleniowe. Aktualnie prowadzimy zapisy w formie przedsprzedaży w cenie o 75% niższej od ceny regularnej.

Korzystając z oferty przedsprzedaży zyskujesz specjalne przywileje, m.in.: Indywidualne konsultacje z prowadzącym szkolenie w formie godzinnej wideo-rozmowy.

Cena szkolenia w przedsprzedaży: 99 zł

Prowadzący szkolenie

Tomasz Lach

Jestem tatą, mężem, nerdem. Ukończyłem studia informatyczne na politechnice, a karierę w branży rozpocząłem w 2004 roku. Od 2009 roku rozwijam własny biznes, jestem współwłaścicielem kilku firm technologicznych, zarządzam, projektuję, wymyślam i cały czas uczę się nowych rzeczy.

Prowadzący szkolenie

Paweł Madeja

Jestem geekiem i miłośnikiem technologii, dumnie opiekującym się dwoma psami – Płotką i Jaskrem. Moja informatyczna przygoda zaczęła się prawie 20 lat temu, pamietam szalone czasy wdrożeń na IE7, budowanie stron na tabelkach HTML i programowanie bez wsparcia Stack Overflow. Dziś pracuję w software house, tworząc strategie technologiczne, śledząc trendy i wprowadzając innowacje dla lepszych produktów dla naszych klientów. Szczególnie pociągają mnie możliwości sztucznej inteligencji. Uważam, że ciągłe uczenie się to klucz do sukcesu w dynamicznym świecie technologii.

Plan szkolenia

Szkolenie podzielone jest na moduły tematyczne. Każdym module dostępna będzie seria lekcji prezentowanych w postaci kilkuminutowych filmów wideo. Wszelkie dodatkowe materiały i narzędzia będą udostępnione w formie tekstowej, lub w formie plików do pobrania (np. arkusze kalkulacyjne).

FAQ

Jak długo mogę korzystać ze szkolenia po jego zakupie?
Po zakupie szkolenie będzie dla Ciebie dostępne po zalogowaniu się w X Forge przez rok.

Co jeżeli czegoś nie zrozumiem i mam pytania do prowadzącego?
Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje możliwość dołączenia do prywatnej grupy dyskusyjnej. Na wszystkie pytania odpowiadamy również poprzez e-mail, a najciekawsze tematy doczekają się również osobnych postów na blogu, lub dodatkowych materiałów uzupełniających w samym szkoleniu.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT za zakup szkolenia?
Tak. Kupując szkolenie masz możliwość podać dane firmowe, w tym numer NIP. Dla każdego zamówienia automatycznie generowana jest faktura VAT.

W jaki sposób uzyskam dostęp do zakupionego szkolenia?
Przy zakupie szkolenia założone zostaje konto użytkownika. Po zalogowaniu się i wybraniu zakupionego szkolenia z listy szkoleń dostępnych na naszej stronie zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z właściwym szkoleniem.

Nie czekaj i skorzystaj z okazji

W trakcie przedsprzedaży szkolenie zakupić możesz za jedną czwartą docelowej ceny. Ilość miejsc ograniczona!

Szybki kontakt z nami

Twoja wiadomość została wysłana