Solidny Junior Frontend Developer

Poznasz konkrety dotyczące umiejętności jakich rynek oczekuje na stanowisku Junior Frontend Developer. Dzięki temu szkoleniu będziesz wiedział na czym skupić się by być atrakcyjnym i wyróżniającym się juniorem na rynku pracy, a także dowiesz jak pracować, żeby w krótkim czasie zbudować mocną pozycję w zespole czy firmie, w której pracujesz.

Prowadzący szkolenie

Paweł Madeja

Jestem geekiem i miłośnikiem technologii, dumnie opiekującym się dwoma psami – Płotką i Jaskrem. Moja informatyczna przygoda zaczęła się prawie 20 lat temu, pamietam szalone czasy wdrożeń na IE7, budowanie stron na tabelkach HTML i programowanie bez wsparcia Stack Overflow. Dziś pracuję w software house, tworząc strategie technologiczne, śledząc trendy i wprowadzając innowacje dla lepszych produktów dla naszych klientów. Szczególnie pociągają mnie możliwości sztucznej inteligencji. Uważam, że ciągłe uczenie się to klucz do sukcesu w dynamicznym świecie technologii.

Cześć! Nazywam się Paweł i od wielu lat działam w branży IT, współpracując z różnymi firmami i wspólnie z nimi rozwijając setki projektów. Przez ten czas miałem okazję współpracować z wieloma juniorami – niektórzy z nich doszli do poziomu seniora, innym niestety się nie udało. Dlatego chcę się z Tobą podzielić tym, czego się nauczyłem na przestrzeni lat, aby pomóc Ci stać się solidnym Junior Frontend Developerem.

W tym kursie „Solidny Junior Frontend Developer” dowiesz się, na co zwracać szczególną uwagę na początku swojej drogi zawodowej, czego się uczyć, jak się uczyć, jak się odnaleźć w pracy w zespole, jak się wykazać i jak się wyróżnić na tle innych, tak by być wartościowym pracownikiem dla firmy, i wartościowym członkiem zespołu dla kolegów.

Cena szkolenia w przedsprzedaży: 99 zł

Plan szkolenia

 1. Wstęp
 2. Umiejętności miękkie: Samodzielność i pragmatyzm
 3. Umiejętności miękkie: Komunikatywność
 4. Podstawowe dobre praktyki podczas pracy z projektem
 5. Aplikacje: wybór dobrego edytora i IDE
 6. Aplikacje: środowisko lokalne
 7. Repozytorium, staging, produkcja – terminy, które musisz znać
 8. Aplikacje graficzne: XD, Figma, Sketch, Zeplin
 9. Jak przygotować odpowiednio assety
 10. Fonty
 11. Pixel Perfect
 12. Responsywność
 13. HTML – od czego zacząć
 14. CSS – od czego zacząć
 15. JS – od czego zacząć
 16. Na ile mogę sobie pozwolić
 17. Jak to wszystko połączyć
 18. Accessibility
 19. Zakończenie

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Trwa przedsprzedaż szkolenia

Szkolenie wystartuje 1 lipca 2023 i w tym dniu udostępnione zostaną materiały szkoleniowe. Aktualnie prowadzimy zapisy w formie przedsprzedaży w cenie o 50% niższej od ceny regularnej.

Korzystając z oferty przedsprzedaży zyskujesz specjalne przywileje, m.in.: Indywidualne konsultacje z prowadzącym szkolenie w formie godzinnej wideo-rozmowy.

Nie czekaj i skorzystaj z okazji

W trakcie przedsprzedaży szkolenie zakupić możesz za jedną czwartą docelowej ceny. Ilość miejsc ograniczona!

Szybki kontakt z nami

Twoja wiadomość została wysłana